Srokowskie Stowarzyszenie "Sukces Każdego Dziecka"

Strona główna


Aktualności

Szansa dla kandydatów do szkół średnich

To stypendium może być dla Ciebie

1% podatku za 2018 darem serca

Szanowni Państwo, zbliża się czas rozliczeń podatku dochodowego za 2018 rok. Nasze stowarzyszenie posiada status organizacji pożytku publicznego, dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% od podatku dochodowego na potrzeby naszych podopiecznych. Za każdy odruch serca będziemy wdzięczni - członkowie stowarzyszenia i osoby potrzebujące.

Czytaj więcej o: 1% podatku za 2018 darem serca

Dzieci z Sińca mają dom

Dzięki ofiarności wielu darczyńców marzenie o zamieszkaniu w rodzinnym domu w Sińcu stało się rzeczywistością.  Rodzeństwo  Dunaj jest głęboko wdzięczne ofiarodawcom, ludziom otwartego  serca, za bezinteresowną pomoc i finansowe wsparcie śmiałego przedsięwzięcia , jakim stał się gruntowny remont domu, w którym już mogą tworzyć rodzinę. A tak wygląda dom rodziny po remoncie.

Czytaj więcej o: Dzieci z Sińca mają dom

Konkurs plastyczny "Pomagam" rozstrzygnięty!

Do 7 grudnia 2018 trwał konkurs plastyczny "Pomagam" skierowany do dzieci i młodzieży z gminy Srokowo. Jury ocenilo 57 prac w 5 kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny "Pomagam" rozstrzygnięty!

Pomóżmy ofiarom pożaru

Rodzina ze Srokowa w wyniku pożaru straciła dom i cały dorobek życia. Nasze stowarzyszenie użyczyło rachunek bankowy, na który można wpłacać pieniądze z dopiskiem "Odbudowujemy dom pogorzelcom".

Czytaj więcej o: Pomóżmy ofiarom pożaru